В Україні піднялися ціни на газ: у кого з постачальників найдешевші тарифи

З 1 січня 2021 року в Україні піднялися ціни на газ, і 55 газопостачальних компаній вже опублікували свої тарифи. Вартість кубометра газу в середньому зросла від 89 копійок до 1,56 гривні.

В Україні піднялися ціни на газ: у кого з постачальників найдешевші тарифи - today.ua

Якщо порівнювати ціни газових компаній, то найнижчу ціну на січень заявила компанія «Газ АП» - 6,99 грн за кубометр, що на 66 коп. вище грудневого показника. У компанії «Megawatt» пропонують тарифи на 6 копійок вище. За кубометр газу в січні постачальник просить 7,05 грн, що на 1,1 грн більше в порівнянні з груднем.

Компанія "Агросинтез Трейдинг" виставила ціну на газ в 7,08 грн за кубометр, що на 1,13 грн вище, ніж в грудні. "Енергетичні ресурси України" пропонують газ по 7,11 грн за кубометр, а "Асканія Енерджі" - 7,20 грн за кубометр. Тарифи "Нафтогазу" не найдешевші в лінійці всіх компаній - 7,22 грн за кубометр, що на 89 коп. більше, ніж в грудні. В Україні піднялися ціни на газ: у кого з постачальників найдешевші тарифи На 1,56 грн за кубометр підняла ціни компанія «Енер» у Сумах, Чернігові та Вінниці, пропонуючи споживачам у січні ціну на газ в 8,82 грн за кубометр.

У "Торговій електричній компанії" газ в січні буде коштувати 9,8 грн за кубометр. Обігнав її "Львовенергозбут", пропонуючи найдорожчий газ серед усіх споживачів, - за 10,8 грн за кубометр.

Найвищі ціни на газ виявилися у регіональних газсбутів, афілійованих з облгазами. Їх тарифи коливаються від 9,88 до 9,93 грн за кубометр. Компанії пояснюють зростання тарифу на газ підвищенням цін на європейському ринку газу. Вперше за два роки європейська ціна на газ досягла свого максимуму.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет перевірить тарифи газових постачальників.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua