В Україні збільшилися витрати на одержувачів субсидій: Шмигаль назвав суму

Автор: Лобанова Єлизавета

Витрати з держбюджету на виплати житлових субсидій в січні виросли на 1 млрд гривень. У зв'язку з підвищенням тарифів уряд збільшив кількість субсидіантів, додавши до їх числа тих, хто використовує електроопалення.

В Україні збільшилися витрати на одержувачів субсидій: Шмигаль назвав суму - today.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час сьогоднішнього засідання уряду заявив, що в грудні загальна сума виплат на субсидії склала 6,6 млрд гривень, в січні на субсидії було виділено близько 7,5 млрд гривень.

В кінці січня Мінсоцполітики попросило виділити більше грошей для субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Це прохання було виконано. У лютому витрати збільшаться, але не виключено, що в березні одержувачів субсидій стане менше. В кінці опалювального сезону ряд тарифів знову буде переглянуто, і громадян чекають нові зміни.

В Україні збільшилися витрати на одержувачів субсидій: Шмигаль назвав суму

Популярні зараз

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

У США назвали проблему у підготовці українських пілотів на F-16

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Уже в кінці весни поточного року в Україні мають намір запустити Єдину інформаційну систему соціальних виплат, яка дозволить звести в одне ціле всю базу даних про одержувачів соціальних виплат, а також повністю прибрати людський фактор із системи виплат субсидій та інших видів соціальної допомоги. Якщо сьогодні, через те, що дані про одержувачів субсидії розкидані по різних списках, деяким громадянам вдається отримувати по кілька видів соцдопомоги, то коли всі дані зведуть докупи, то частину виплат українці втратять.

Раніше повідомлялося, хто отримає субсидії за підвищені тарифи на електроопалення вже в лютому.