Видають долари, які ніде не приймають: клієнти ПриватБанку скаржаться на труднощі з обміном валюти

Автор: Лобанова Єлизавета

ПриватБанк вже не вперше потрапляє у скандал із обміном валюти. Клієнти фінустанови скаржаться, що їм у касах видають купюри старого зразка, які неліквідні до подальшого використання.

Видають долари, які ніде не приймають: клієнти ПриватБанку скаржаться на труднощі з обміном валюти - today.ua

Одна з клієнток на сайті Мінфіну розповіла, що спеціально оформила в ПриватБанку картку для зняття доларів і замовила валюту. Однак купюрами, що видали в банку, жінка залишилася незадоволена. Вона зазначила, що отримала долари старого зразка, які багато обмінників навіть не хочуть приймати, або приймають із комісією 10%.

"Замовила долари у відділенні видають долари тільки старого зразка справа в тому, що не кожен обмінник бере ці гроші якщо їх приймають то їх змінюють зовсім за іншим курсом -10% від курсу на питання про наявність нового зразка доларів відповідь завжди одна і той же у наявності. Дізнатися хоч якось дистанційно про наявність нових купюр у відділеннях банку міста можливості немає", - сказано у відгуку.

Видають долари, які ніде не приймають: клієнти ПриватБанку скаржаться на труднощі з обміном валюти

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

У ПриватБанку жінці сказали, що долари нового зразка не з'являлися і не з'являтимуться. Їй нібито потрібно самій щодня ходити по відділеннях та питати у касирів, чи немає в них нових купюр.

"Дівчина в телефонному режимі мені запропонувала з однорічною дитиною щодня ходити по декільком відділенням банку з цим питанням про наявність купюри це просто знущання якесь над людьми ... Я просто в шоці!", - поскаржилася жінка.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

У ПриватБанку відповіли на скаргу клієнтки та вибачилися перед нею за незручності. При цьому зазначили, що у банківських відділеннях видаються лише ті купюри, які були перевірені касиром і надалі інкасацією. Клієнт за бажанням може попросити видати йому інші купюри, якщо їхній стан його не влаштовує. При цьому всі купюри в касах платіжні, навіть старого зразка.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк роздасть клієнтам по 2000 грн за однієї умови.