Юлія Тимошенко звернулася до українців щодо підвищення тарифів на комуналку: “Можна дерти три шкури ...“

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко звернулася до українців на фоні масових мітингів по країні проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Вона вважає, що влада чинить несправедливо по відношенню до українського народу, і в той час, як в Європі під час пандемії тарифи людям знижують, з нас деруть три шкури.

Юлія Тимошенко звернулася до українців щодо підвищення тарифів на комуналку: “Можна дерти три шкури ...“ - today.ua

Тимошенко нагадала, що електроенергія в Україні з наступного місяця обійдеться вдвічі дорожче, а ціна на опалення зросте в півтора рази.

"Люди розуміють чергову несправедливість влади і по всій країні виходять на масові мітинги, перекривають дороги з вимогою зниження тарифів. Людям не залишили вибору. Нова влада вирішила далі підвищувати тарифи. Це призведе до того, що людям доведеться платити за комуналку суттєво більше", - зазначила Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" не розуміє, чому в кризу інші країни намагаються допомогти населенню і знизити фінансове навантаження на побутових споживачів комунальних послуг, а в Україні влада діє навпаки. Ціни на комунальні послуги для українців завищені, але відповідальності за це чомусь ніхто не несе.

"Може, ми пропустили момент, коли українці стали найбільш заможними серед європейців і з них тепер можна дерти три шкури? Для мене як людини, яка свого часу впоралася з такими ж викликами, при цьому зберігаючи тарифи майже в 10 разів нижче нинішніх, висновок очевидний: урядом керують дилетанти, непрофесіоналізмом яких заради власної вигоди користуються міжнародні спекулянти ", - заявила Юлія Володимирівна.

За словами Тимошенко, десять років тому, перебуваючи на чолі уряду, вона провела країну через епідемію грипу і світову фінансову кризу, "не підвищуючи тарифів і не вганяючи країну в непосильні борги".

"Як мій уряд виходив з кризи? Втілювали в життя жорстку і ефективну антикризову програму для збереження економіки, не слухали "порад "зовнішніх лобістів і розуміли, що головне завдання влади - піклуватися про людей. Не вмієте самі ефективно управляти країною - запитаєте тих, хто знає, як це робити. Народ втомився оплачувати ваші "реформи", що більше нагадують експерименти на грані людяності. Ваші "таланти" вже довели країну "до ручки". Зупиніться, або вас зупинять люди! ", - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський відреагував на народні протести щодо підвищення тарифів на газ, зазначивши, що ціни на газ повинні бути справедливими для українців.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com