“Ощадбанк“ знімає з клієнтів чималі суми за перевипуск карт

"Ощадбанк" бере у клієнтів гроші за послуги, які в інших банках є абсолютно безкоштовними. Одна з клієнток "Ощадбанку" повідомила, яких втрат їй довелося зазнати, щоб перевипустити свою зарплатну карту. Жінка втратила на рівному місці 175 гривень, тоді як в ПриватБанку їй оформили карту абсолютно безкоштовно.

“Ощадбанк“ знімає з клієнтів чималі суми за перевипуск карт - today.ua

За словами клієнтки "Ощадбанку", перевипуск зарплатної картки коштував їй тридцять гривень, доставка у відділення по тарифу - ще сорок гривень, а щоб зняти власні гроші з картки в касі, їй потрібно було заплатити сто сім гривень комісії.

Порівнявши сервіс в двох банках, жінка відчула суттєву різницю як у швидкості, так і в якості обслуговування.

"ПриватБанк провів заміну карт відразу ж після мого звернення, без будь-якої плати, в найближчому відділенні. Я не втратила там ні копійки", - заявила жінка.

“Ощадбанк“ знімає з клієнтів чималі суми за перевипуск карт На негативний відгук в "Ощадбанку" відповіли клієнтці, що на виготовлення картки витрачається час, якщо клієнт хоче іменну картку, і вибачилися перед нею за створені незручності. Що стосується комісії, то "Ощадбанк" дійсно має немаленьку комісію, в порівнянні з іншими банками.

Нагадаємо, "Ощадбанк" блокує пенсійні картки деяких українців, розцінюючи нарахування на їх банківські рахунки від держави як шахрайську схему.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua