У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики

Згідно з прогнозами українських фінансових аналітиків, вже в останні дні жовтня в Україні буде подолано черговий психологічний рубіж. Долар підніметься в ціні вище 29 гривень за один долар США.

У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики - today.ua

Подорожчання іноземної валюти відбудеться на тлі підвищеного попиту, при цьому значно погіршаться економічні показники, розповіли в Міністерстві економіки. З приходом листопада вартість американської валюти в українських обмінниках трохи знизиться до рівня 28,5 - 28,8 гривень за один долар.

А ось економіку держави чекають справжні потрясіння. По-перше, на стан виробництва може значною мірою вплинути відстрочки голосування за держбюджет на 2021-ий рік, а по-друге, плачевна ситуація з епідемією карантину. Чим активніше будуть вводитися обмежувальні карантинні заходи, тим сильніше це вдарить по економіці. Негативно на стан справ в українській економіці також вплине необхідність в обслуговуванні зовнішніх боргів.У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики До слова, раніше в МВФ оприлюднили прогноз курсу валют для України. У порівнянні з попередніми прогнозами, на цей раз ситуація не виглядає надто вже плачевною.

Так, у Фонді вважають, що до кінця поточного року американська валюта по середньорічним показниками не перевищить 27,2 гривні за один долар США, тоді як в попередньому прогнозі вказувалася цифра в 30 гривень за долар. В 2021-му році за прогнозами МВФ курс гривні до долара США буде 28,12, замість 28,9 грн / долар, як прогнозувалося раніше.

Відзначимо, що фінансовий аналітик компанії ICU Михайло Демків дав свій прогноз щодо курсу валют в Україні на найближчий час. Чого чекати українцям і чи варто продавати доларові запаси прямо зараз?