Долар в Україні буде дешевшати: експерти спрогнозували курс валют до середини грудня

У середу, 9 грудня, курс долара в Україні впав до 28,08 грн/долар, що на 16 копійок менше, ніж в попередній банківський день. За тиждень - з 2 по 9 грудня - гривня зміцнилася по відношенню до американської валюти вже на 50 копійок. Експерти прогнозують, що до середини грудня долар продовжить своє падіння і досягне позначки 28 грн/долар.

Долар в Україні буде дешевшати: експерти спрогнозували курс валют до середини грудня - today.ua

На міжнародному ринку долар опустився до рекордних за два роки показників. Тобто американська валюта дешевшає по відношенню і до валют інших країн, а значить і в української гривні є шанси зміцнитися.

Причиною для падіння долара стало також те, що перед святами традиційно українці продають свої заощадження в доларах, щоб купити подарунки і відсвяткувати Новий рік. А ще на сьогоднішній день спостерігається зменшення імпорту, тобто валюту витрачають набагато менше. Долар в Україні буде дешевшати: експерти спрогнозували курс валют до середини грудня Аналітик "ТелеТрейд" Сергій Родлер також вважає, що до середини грудня долар може подешевшати на ринку до 28,2 грн /долар. Ще на початку грудня американська валюта коштувала 28,44 грн/долар. Після того, як з кожним днем долар почав падати, українці вловили цю тенденцію і обсяг валютних депозитів за останній час сильно збільшився. Крім того, покупка американської валюти в українських банках за місяць зросла на 11,7%.

Раніше в партії «Слуга народу» спрогнозували курс долара до кінця 2020 року на фоні відсутності чергового кредиту від МВФ, який Україна недоотримала в грудні.

ДЖЕРЕЛОukranews.com