У “Слуги народу“ спрогнозували курс долара під кінець року

Автор: Лобанова Єлизавета

Прогнози про те, що курс гривні в Україні під кінець року підвищиться до 30 грн/долар нічим не підтверджені. Депутат від "Слуги народу", глава податкового і фінансового комітету парламенту Данило Гетманцев не бачить підстав для стрімкого зміни курсу гривні.

У “Слуги народу“ спрогнозували курс долара під кінець року - today.ua

"Є таке поняття як "валютні очікування ". Сам по собі коментар посадової особи має відношення до фінансів, може вплинути на курс валюти. Я не хочу надавати такого впливу. Але я не бачу поки що жодної підстави для того, щоб курс гривні скакав. Ніякої не бачу підстави для цього ", - заявив Гетманцев.

Як відомо, Україна в цьому році може не отримати кредит від МВФ, що вплине на курс долара. Однак, депутат переконаний, що дефіцит буде профінансований, і уряд знайде інші джерела фінансування. Курс при цьому підвищувати не доведеться.

"Нам буде складніше, нам знадобиться залучати кошти з інших джерел. Це, в принципі, нормально. Це те ж, що ми робимо в цьому році. В цьому році ми теж недоотримали гроші з МВФ. Відповідно, необхідно було залучити їх з інших джерел , що не було зроблено Мінфіном. Тому ми маємо деякі проблеми з виконанням видаткової частини бюджету зараз ", - додав Гетманцев.

Популярні зараз

У Міносвіти зробили заяву з приводу початку нового навчального року у школах

Через підвищення податків українців чекає значне скорочення зарплат: на скільки менше будемо отримувати

Росіяни готуються захопити ще два міста: бійці ЗСУ повідомили про наступ

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

За підсумками листопада українці вперше за рік купили більше готівкової валюти, ніж продали банкам. Так, чиста купівля валюти населенням в листопаді склала 127,76 млн доларів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На сьогоднішній день, 3 грудня, курс долара в Україні впав до 28,44 грн/долар, а євро, навпаки, піднявся в ціні до 34,32 грн/долар.

Раніше повідомлялося, як ймовірний локдаун в Україні позначиться на курсі долара.