Як зміняться зарплати українців у наступному році: підвищення світить не всім

Автор: Марченко Любов

У наступному, 2021, році зарплати в Україні будуть змінюватися. Про це свідчать результати масштабного опитування, проведеного серед трьохсот роботодавців країни, повідомляє ТСН.

Як зміняться зарплати українців у наступному році: підвищення світить не всім - today.ua

Зокрема, майже чверть всіх роботодавців України (23%) рішуче налаштовані в наступному році підвищити зарплати своїм співробітникам. Однак при цьому майже стільки ж (19%) власників підприємств і фірм не мають наміру збільшувати платню своїм підлеглим.

Ще менш оптимістично оцінюють перспективи прийдешнього року інші роботодавці. Вони не тільки не мають наміру підвищувати зарплату своїм співробітникам, а навпаки, хочуть її зменшити. На щастя, їхній загін невеликий - 1,5%.

Однак найбільший масив опитаних поки не визначився з тим, як чинити з оплатою праці своїх співробітників: підвищувати, знижувати або залишити на колишньому рівні.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Як зміняться зарплати українців у наступному році: підвищення світить не всім Очевидно, багато що проясниться вже у перші місяці року, коли стане ясно, що буде далі з карантином, і куди йде економіка країни.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Проте, вже з 1 січня 2021 року збільшується розмір мінімальної зарплати. А отже, роботодавці будуть змушені піднімати зарплати своїм співробітникам - хоча б офіційні. При цьому, ймовірно, реальні зарплати залишать на колишньому рівні. Однак роботодавцям доведеться частину заробітків вивести з тіні і платити більші податки по них.

Нагадаємо, стало відомо, які зарплати отримали за листопад члени Кабміну. Як з'ясувалося у прем'єр-міністра - не найвища платня. Більше половини підлеглих Дениса Шмигаля отримують зарплату вищу, ніж він.