Курс долара в Україні: аналітик розповів, що буде з валютою найближчого тижня

Автор: Марченко Любов

На найближчому тижні курс долара в Україні буде падати. Вартість "американця" вже опустилася нижче 28 гривень, і поки перспектив для її зростання не видно. Тому протягом наступних п'яти днів гривня відвоює у долара ще кілька позицій.

Курс долара в Україні: аналітик розповів, що буде з валютою найближчого тижня - today.ua

Старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб вважає, що до кінця наступного тижня долар на міжбанку може коштувати 27,6 гривні. У той же час готівковий долар коштуватиме в діапазоні 27,5/27,7 гривні.

Таким чином, долар продовжить сповзання вниз, розпочате ним ще минулого тижня. Зокрема, з п'ятниці, 29 січня, по п'ятницю, 5 лютого, офіційний курс долара "скотився" з 28,19 грн до 27,89, з легкістю подолавши на шляху вниз позначку у 28 гривень. Падіння курсу долара склало 1,1%.

На міжбанку попит/пропозиція впали на 1,4%: з 28,13/28,15 до 27,74/27,76 гривні.

Популярні зараз

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

У США назвали проблему у підготовці українських пілотів на F-16

Ухилянтам від мобілізації обмежать доступ до державних послуг, - Малюська

Курс долара в Україні: аналітик розповів, що буде з валютою найближчого тижня У купівлі/продажу також середні значення стали меншими на 1,1/1%: замість 28,04/28,23 стало 27,73/27,94. При цьому став ширше спред між вартістю купівлі та продажу. Він виріс з 0,7 до 0,8%. Це було обумовлено тим, що вартість покупки знижувалася швидше, ніж вартість продажу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наступного тижня тренд на зниження курсу долара збережеться. Принаймні, аналітики не бачать підстав для того, щоб ситуація кардинально змінилася. Втім, і причин для різкого падіння курсу долара фахівці також не бачать. Радше, він буде найближчим часом ситуативно коливатися.

А ось найпопулярнішій криптовалюті - біткоїну йому експерти передрікають десятикратне зростання.