Курс долара в Україні: аналітик розповів, що буде з валютою найближчого тижня

На найближчому тижні курс долара в Україні буде падати. Вартість "американця" вже опустилася нижче 28 гривень, і поки перспектив для її зростання не видно. Тому протягом наступних п'яти днів гривня відвоює у долара ще кілька позицій.

Курс долара в Україні: аналітик розповів, що буде з валютою найближчого тижня - today.ua

Старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб вважає, що до кінця наступного тижня долар на міжбанку може коштувати 27,6 гривні. У той же час готівковий долар коштуватиме в діапазоні 27,5/27,7 гривні.

Таким чином, долар продовжить сповзання вниз, розпочате ним ще минулого тижня. Зокрема, з п'ятниці, 29 січня, по п'ятницю, 5 лютого, офіційний курс долара "скотився" з 28,19 грн до 27,89, з легкістю подолавши на шляху вниз позначку у 28 гривень. Падіння курсу долара склало 1,1%.

На міжбанку попит/пропозиція впали на 1,4%: з 28,13/28,15 до 27,74/27,76 гривні.

Курс долара в Україні: аналітик розповів, що буде з валютою найближчого тижня У купівлі/продажу також середні значення стали меншими на 1,1/1%: замість 28,04/28,23 стало 27,73/27,94. При цьому став ширше спред між вартістю купівлі та продажу. Він виріс з 0,7 до 0,8%. Це було обумовлено тим, що вартість покупки знижувалася швидше, ніж вартість продажу.

Наступного тижня тренд на зниження курсу долара збережеться. Принаймні, аналітики не бачать підстав для того, щоб ситуація кардинально змінилася. Втім, і причин для різкого падіння курсу долара фахівці також не бачать. Радше, він буде найближчим часом ситуативно коливатися.

А ось найпопулярнішій криптовалюті - біткоїну йому експерти передрікають десятикратне зростання.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua