Порошенка підозрюють у фінансових махінаціях з 65 мільйонами доларів, - ЗМІ

П'ятого президента України Петра Порошенка підозрюють у фінансових махінаціях на суму в 65 мільйонів доларів. Джерело цих підозр не вітчизняна Генпрокуратура і не ГБР, які багато в чому підозрюють колишнього гаранта, проте досі нічого не довели. Однак цього разу усе набагато серйозніше: про те, що Порошенко не такий чистий, як незаймана дівчина перед вівтарем, повідомляє міжнародний проект FinCEN Files.

Порошенка підозрюють у фінансових махінаціях з 65 мільйонами доларів, - ЗМІ - today.ua

За інформацією звідти, одразу чотири міжнародні банки повідомили про підозрілі транзакції, пов'язані з Порошенком та офшорними компаніями. Сума цих сумнівних грошових переказів становить 65 мільйонів доларів, повідомляє slidstvo.info.

Зокрема, за час президентства Порошенка на рахунки компанії Roshen в Міжнародному інвестиційному банку прийшли гроші в розмірі 1,8 мільйона доларів від якоїсь компанії Goldwest Investment. Все би нічого, та ось тільки ця компанія була зареєстрована в Британії лише за три місяці до того, як Порошенко став президентом. За документами вона торгує солодощами і надає транспортні послуги. Причому перші два роки компанія показувала нульовий дохід. А за третій рік свого існування (за 2016) раптом відзвітувала про 250 тисяч доларів чистого прибутку і про транзакції на 8,6 мільйона доларів.

Порошенка підозрюють у фінансових махінаціях з 65 мільйонами доларів, - ЗМІ Проект FinCEN Files позначив ці грошові перекази між компанією Roshen і Goldwest Investment як підозрілі.

"Порошенко, ймовірно, брав участь в незаконних діях, відкриваючи нову компанію в ході свого президентства і не звітуючи про це в своїй декларації", - відмічено в звіті FinCEN Files.

Однак це - лише епізод в низці сумнівних транзакцій, які так чи інакше мають відносин до колишнього українського гаранта. Загалом же, про підозрілі грошові перекази, які можуть бути з ним пов'язані, повідомили відразу чотири міжнародні банки. І сума цих транзакцій вражає - 65 мільйонів доларів.

Нагадаємо, ще в червні цього року з'явилися чутки, що Петро Порошенко та його соратники стали виводити гроші за кордон. Втім, досі це твердження залишається бездоказовим. Відкрити реальні факти таких переказів можна лише за рішенням суду.

ДЖЕРЕЛОslidstvo.info