У бюджеті на 2021 рік Кабмін планує скоротити дотацію Пенсійному фонду

Автор: Марченко Любов

У доопрацьованому проекті бюджету на 2021 рік Кабмін пропонує скоротити витрати на Пенсійний фонд. Фінансування ПФ планують зменшити на 8,5 мільярда гривень, інформує ukranews.

У бюджеті на 2021 рік Кабмін планує скоротити дотацію Пенсійному фонду - today.ua

Скорочуючи на вимогу МВФ видаткову частину бюджету, український уряд був змушений "відірвати" певні суми грошей у кожного міністерства. Зокрема, витрати Мінсоцполітики планують зменшити на 2,5%. У грошах це буде "коштувати" міністерству 8,1 мільярда гривень. При цьому фінансування Пенсійного фонду хочуть скоротити на 8,5 мільярда, залишивши йому 195,319 млрд гривень дотації.

У бюджеті на 2021 рік Кабмін планує скоротити дотацію Пенсійному фонду У проекті бюджету на 2021 рік, який був розроблений до першого читання, витрати Мінфіну передбачалися на рівні 319,4 мільярда гривень. Однак тепер їх скоротили до 311,3 мільярда.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому 251,9 мільйона гривень планують витратити на страхові виплати медпрацівникам, які захворіли на коронавірус. Ще 150 мільйонів хочуть направити на оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих закладах, що розташовані в гірських районах. Планують також додати ще 21,7 мільйона гривень Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Водночас, Мінфін не знає, як закрити поточний фінансовий рік. У бюджеті не вистачає суми приблизно в 3 мільярди доларів. Українська влада розраховувала отримати ці гроші у вигляді кредиту від МВФ. Однак міжнародні кредитори заморозили обіцяні транші і висунули Україні свої претензії, на які вона повинна реагувати, якщо хоче отримати гроші.