Субсидії на електроенергію можуть досягати 1000 гривень: хто з українців отримає пільги

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці, які використовують електроенергію для опалення своїх осель, зможуть отримати субсидію на оплату комуналки. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаль, розмір виплат для таких громадян може становити близько 1000 грн на місяць.

Субсидії на електроенергію можуть досягати 1000 гривень: хто з українців отримає пільги - today.ua

Глава уряду доручив розглянути дане питання Міністерству соціальної політики та Міністерству фінансів, і розробити механізм субсидування, який допоможе людям опалювати свої будинки електрикою. Після підвищення тарифів на газ люди в селах  розтоплюють грубки, адже ціни на опалення для них стали непідйомними.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

За словами Шмигаль, виплати субсидій українцям у зв'язку із зростанням тарифів збільшаться. Зараз їх отримують 3,1 млн осіб, а середній розмір становить 1600 грн. Механізм отримання субсидій спрощено, за рахунок чого українцям не варто соромитися вимагати від держави матеріальну допомогу на оплату комунальних послуг. Субсидії на електроенергію можуть досягати 1000 гривень: хто з українців отримає пільги З 1 січня набула чинності постанова про скасування пільгового тарифу за перші 100 кВт електроенергії на рівні 90 копійок, і встановлено єдиний тариф на всі використані кіловати. Нові тарифи на електроенергію для населення будуть діяти до 31 березня 2021 року. Субсидію в розмірі близько 1000 грн замість пільгового тарифу на електричне опалення зможуть отримати 400 тис. родин.

Раніше повідомлялося, що в лютому суми в платіжках українців збільшаться в середньому на 78 гривень, а в квітні тарифи знову переглянуть.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови