У ПриватБанку розповіли, як українцям за кордоном перевести кошти на рахунки інших банків

ПриватБанк може розірвати договір із клієнтами в односторонньому порядку по низці причин. При цьому громадяни можуть забрати гроші, що їм належать. У фінустанові розповіли, чи можуть клієнти, які проживають тимчасово за кордоном, розблокувати власний рахунок та переказати залишок коштів на картку іншого банку дистанційно.

У ПриватБанку розповіли, як українцям за кордоном перевести кошти на рахунки інших банків - today.ua

Одна із клієнток ПриватБанку на сайті Мінфіну поскаржилася, що банк розірвав з нею договір та закрив доступ до рахунку без попередження. У жінки залишилися гроші на рахунку, які клієнтка хотіла б повернути та переказати на рахунок іншого банку, оскільки на сьогоднішній день проживає у Латвії. Вона просить банк зробити цю процедуру дистанційно, щоб їй не довелося приїжджати до України.

"Я дуже розчарована таким ставленням...08.2023 я не змогла зайти до свого кабінету в Приват24, написала на підтримку і мені відповіли, що зі мною розірвано договір. До цього моменту мені також заблокували рахунок і сказали, що це технічний момент, зачекайте 7 днів, після цього було попередження про розірвання договору", - написали жінка у відгуку.

У ПриватБанку розповіли, як українцям за кордоном перевести кошти на рахунки інших банків

У ПриватБанку дали докладне роз'яснення щодо цієї ситуації. Клієнтці відповіли, що у своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України.

При розірванні ділових відносин клієнтам ПриватБанку надається можливість переказу залишків коштів до іншого банку.

Для перерахування залишку коштів з картки ПриватБанку на інші рахунки, клієнту або його представнику (за довіреністю) необхідно звернутися до будь-якого відділення банку, маючи при собі:

  • реквізити рахунку(ів), відкритого в іншому банку на ваше ім'я;
  • документи, що підтверджують повноваження розпоряджатися рахунками;
  • документи, що засвідчують особу;
  • документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України;
  • заяву про перерахування залишків коштів.

У ПриватБанку розповіли, як українцям за кордоном перевести кошти на рахунки інших банків

Таким чином, дистанційно повернути кошти із заблокованого рахунку у клієнтки не вийде.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк почав блокувати рахунки клієнтів ще з однієї причини.

ДЖЕРЕЛОminfin.com.ua