Усі українці без винятку мають подавати декларації про доходи, - Данілов

Автор: Марченко Любов

Рада відновила електронне декларування держслужбовців. Щоправда, із певними обмеженнями. Водночас секретар СНБО Олексій Данілов вважає, що цього замало: електронні декларації мають подавати усі громадяни України без винятку.

Усі українці без винятку мають подавати декларації про доходи, - Данілов - today.ua

Про це він заявив в ефірі всеукраїнського телемарафону.

Секретар СНБО заявив, що повністю підтримує закон про відновлення е-декларування, який ухвалила Верховна Рада. Водночас він вважає, що декларувати свої майнові статки мають усі українці, а не лише ті, хто працює на державній службі. Адже Конституція одна для всіх, а отже, всі мають бути рівні перед законом.

"Декларацію мають здавати всі без виключення громадяни України тому, що ми по Конституції всі рівні, і не можна відокремлювати одних від інших", - зауважив Данілов.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

Усі українці без винятку мають подавати декларації про доходи, - Данілов

Це насамперед стосується тих, хто хоче отримати якусь допомогу від держави. Держава має знати, кому і чому вона дає гроші. А отже, людина має відзвітувати про свій майновий стан.

"Маєте бажання отримати якусь допомогу від держави, то здайте декларацію. Тоді ми будемо жити цивілізовано, тоді буде все всім зрозуміло. А робити якісь виключення є не зовсім коректним. І немає значення, хто яку посаду займає, це має бути нормою. Що є в абсолютній більшості цивілізованих країн", - заявив секретар СНБО.

Отже, не виключено, що незабаром такий законопроект з'явиться у Верховній Раді.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Щоправда, наші можновладці, ймовірно, не знають, що далеко не всі, хто потребує державної допомоги, мають дома комп'ютер та інтернет, щоб заповнити і відправити е-декларацію. А ще, багатьом українцям, нічого декларувати, окрім власних кредитних боргів. А борги декларувати на широкий загал якось сумно і навіть трохи принизливо.

Нагадаємо, депутати відновили електронне декларування для державних службовців. Щоправда, у відкритому доступі їхніх декларацій не буде.