В Україні злетіли тарифи на воду: озвучені розцінки по містах

Автор: Лобанова Єлизавета

З 1 січня в Україні підвищили тарифи на холодне водопостачання і водовідведення. Подорожчання відчують на собі жителі всіх міст України, тільки розцінки по областям будуть відрізнятися. Наприклад, якщо в Житомирі тариф на воду зросте на 30%, то в Хмельницькому всього на 10%.

В Україні злетіли тарифи на воду: озвучені розцінки по містах - today.ua
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З нового року в середньому холодна вода подорожчає на 20%. В Одесі новий тариф на централізоване водопостачання складе 13,4 гривень за куб без ПДВ, а на водовідведення - 11,2 гривні за куб. "Київводоканал" буде брати за воду 10,97 гривень за куб і 9,86 гривень відповідно за водовідведення. В Ірпені тарифи злетіли до 9,6 гривень на воду і до 15,96 гривень за куб на водовідведення. У Мелітополі - до 12,94 і 16,2 гривень відповідно, в Дніпрі - до 12,26 гривень і 8,46 гривень, в Кривому Розі - до 10,8 гривень і 10,77 гривень. Жителям Чернігова за куб холодної води доведеться віддавати з січня 11,62 гривень, а за водовідведення - 11,59 гривень.
В Україні злетіли тарифи на воду: озвучені розцінки по містахОстаточне рішення про тарифи на холодну воду ухвалює місцева влада. Розцінки по Україні відрізняються через те, що умови подачі і відведення води всюди різні - десь вода знаходиться ближче, десь - далі. Зазначимо, що останній раз холодна вода дорожчала в Україні в лютому 2020 року.

Раніше повідомлялося, що з січня 2021 року пільговий тариф на перші 100 кВт-год електроенергії буде скасований, і вартість електроенергії автоматично подорожчає в два рази.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину